آقای گل پرسپولیس سوژه سایت AFC

۲۱ شهریور ۱۳۹۶ qs ایرانی

در آستانه به همراهزی های برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بهترین گلزن پرسپولیس یک به همراهر دیگر به سوژه اصلی سایت کنفدراسیون فوتبه همراهل آسیا تبدیل شد.

به گزارش ورزش سه، دو تیم پرسپولیس و الاهلی سه شنبه شب در به همراهزی برگشت مرحله یک چهارم نهایی در ورزشگاه محمد بن زاید در حالی به مصاف هم می روند که بعد از تساوی ۲-۲ در به همراهزی دور رفت در مسقط این به همراهزی می تواند دستخوش اتفاقات بسیاری به همراهشد. در آستانه جدال حساس دو تیم سایت کنفدراسیون فوتبه همراهل آسیا یک به همراهر دیگر به سراغ مهاجم ملی پوش و گلزن سرخ های پایتخت رفت و گزارشی از مهدی طارمی منتشر کرد.


در ابتدای گزارش سایت AFC آمده هست:«مهدی طارمی اعتقاد دارد نگرشی که در اردوی پرسپولیس نسبت به به همراهزی های لیگ قهرمانان آسیا وجود دارد می تواند این تیم را تسخیرناپذیر تا رسیدن به اهدافش پیش ببرد تا پرسپولیس به اولین تیم ایرانی  تبدیل شود که در این سال ها عنوان قهرمانی را به خود اختصاص می دهد». تیمی که در به همراهزی رفت از شکست ۲-۰ در دقایق پایانی تساوی ۲-۲ ساخت تا امیدهای خود برای صعود به نیمه نهایی را زنده نگه دارد؛ سه شنبه شب در محمد بن زاید امید به گلزنی های ملی پوش خود دارد.

 


مهدی طارمی در تایید گفته های قبلی خود به همراه سایت AFC گفت:«از اولین به همراهزی گفته بودم که ما برای قهرمانی پا به رقابت ها گذاشته ایم و تا پایان خواهیم جنگید. کار دشواری پیش روی مهست ولی تضمین می‌کنم که ما تسلیم نخواهیم شد و آسان شکست نخواهیم خورد. تا پایان خواهیم جنگید و خیلی امیدواریم که به اهدافمان برسیم.”


طارمی که از به همراهزیکنان کلیدی ایران در صعود به جام جهانی به عنوان دومین تیم جهان بود، در پرسپولیس نیز نمایش های بسیار خوبی داشته و نقش مهمی در صعود این تیم تا به این مقطع ایفا کرده هست.او که در به همراهزی به همراه الهلال در مسقط نتوانست گلزنی کند در ابوظبی مقابل الوحده شبی به یادماندنی داشت و حالا امیدوار هست در به همراهزگشت به این شهر دوبه همراهره خاطرات خوبش تکرار شود.


مهاجم شش گله و ملی پوش پرسپولیس در تشریح شب رویایی خود مقابل الوحده گفت:«به همراهزی به همراه الوحده یکی از بهترین به همراهزی های من برای پرسپولیس در آسیا بود چون اولین هت تریک آسیایی را به ثبت رساندم گرچه اعتراف می کنم همه به همراهزی هایی که برای پرسپولیس به همراه عشق به طرفداران و پیراهن این تیم به میدان می روم خاطره انگیز هست».

 

 

سایت کنفدراسیون فوتبه همراهل آسیا در بخش دیگری از گزارش نظر طارمی در ارتبه همراهط به همراه گلزنی رقیبش در به همراهزی رفت به همراه الاهلی را این گونه منتشر کرد. «در به همراهزی رفت مقابل الاهلی شرایط در عمان اصلا خوب نبود به طوری که نمی توانستیم در آن گرما راه برویم گویی برای تماشای به همراهزی آمده ایم. تا کنون تجربه به همراهزی در آن شرایط اب و هوایی را نداشتیم و به همین خاطر به مشکل خوردیم اما خدا کمک کرد و به همراه گل های شجاع و منشا به همراهزنده زمین را ترک نکردیم».


سایت AFC در انتهای گزارش خود به همراه اشاره به این که طارمی به همراه ۶ گل پشت سر به همراهزیکنانی همچون هالک برزیلی از شانگهای و عمر عبدالرحمان از العین برای اقای گلی می جنگد مدعی شد حضور طارمی که در به همراهزی رفت نتوانست برای پرسپولیس گلی به ثمربرساند در به همراهزی برگشت خیلی کلیدی خواهد بود.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم