ادعای عجیب وزیر دفاع اسرائیل

۲۲ شهریور ۱۳۹۶ qs ایرانی

وزیر دفاع اسرائیل در حرفانی ضمن حمله لفظی به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بدون اشاره به مبه همراهرزه بی امان ایران به همراه تروریسم به ویژه در سوریه و عراق مدعی شد: ایران منبع تروریسم هست!

به گزارش مهر «اسرائیل نشنال نیوز»، «آویگدور لیبرمن» وزیر دفاع اسرائیل امروز دوشنبه در حرفرانی خود در کنفرانس امنیتی «هرتزیلیا» (Herzliya) در ادامه ادعاهای واهی این رژیم علیه ایران مدعی شد ایران «منبع تروریسم» هست!

وزیر دفاع اسرائیل در این کنفرانس بدون ارائه هرگونه سند و مدرکی در این خصوص ادعا کرد: ایران از تروریسم حمایت می کند. این امر دربرگیرنده تروریسم سنی، گروه هائی در یمن وحتی القاعده هست!

وی بدون اشاره به مبه همراهرزه بی امان ایران به همراه تروریسم به ویژه در سوریه و عراق گفت: می دانیم که میان سپاه و القاعده همکاری وجود دارد.

«آویگدور لیبرمن» تکرار مواضع خصمانه این رژیم جعلی علیه ایران را اینگونه ادامه داد: تروریسم ایدئولوژی افراطی هست که از ضعفا هستفاده کرده و در رهستای منافع خود بهره جوئی می کند.

این مقام رژیم کودک کُش که بیش از هفت دهه اشغالگری را تنها در بخشی از کارنامه سیاه خود به ثبت رسانده هست در تلاش برای توجیه موهومات خود چنین گفت: می دانید چه چیزی تروریسم را ایجاد می کند؟؛ یک دولت مستقل.

«لیبرمن» که سیلی های مکرر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تروریست های مورد حمایت این رژیم جعلی را به همراهرها مشاهده کرده هست، در ادامه یاوه گوئیهایش این نهاد را اینگونه مورد هجمه قرار داد: تروریسم همواره برخوردار از راهبری کاریزماتیک هست؛ ترسناک ترین و خطرناک ترین سازمان سپاه پاسداران هست!

وزیر دفاع اسرائیل کابوس خود از مقاومت جانانه علیه توسعه طلبی های این رژیم را اینگونه توجیه  کرد: آیا حزب الله بدون حیات ایران می تواند ادامه حیات دهد؟ قطعاً نه. حماس می تواند؟ مسلماً نه. حتی جهاد اسلامی هم بدون کمک ایران نمی تواند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم