ارائه ۷۰ درصد از خدمات به همراهنکی در پیشخوان‌های شهرنت به همراهنک شهر

۲۳ دی ۱۳۹۶ qs ایرانی

مدیرعامل به همراهنک شهر از ارائه ۷۰ درصد از خدمات به همراهنکی در پیشخوان‌های شهرنت این به همراهنک خبر داد و گفت: در حال حاضر ۳۵۸ دستگاه پيشخوان شهرنت در ۱۸۰ شهر کشور به فعالیت می‌پردازد.

مدیرعامل به همراهنک شهر از ارائه ۷۰ درصد از خدمات به همراهنکی در پیشخوان‌های شهرنت این به همراهنک خبر داد و گفت: در حال حاضر ۳۵۸ دستگاه پيشخوان شهرنت در ۱۸۰ شهر کشور به فعالیت می‌پردازد.

دکتر حسین محمد پورزرندی به همراه بیان این مطلب گفت: به همراه توجه به سيهست ها و محدوديت هاي به همراهنك مركزي در خصوص عدم توسعه فيزيكي شعب و همچنین به همراه توجه به فضاي رقابتي شديد و تمايل اقشار جامعه در هستفاده از ابزارهاي الكترونيكي و ارائه خدمات مطلوب به همراهنكي به شهرداري ها؛ توسعه به همراهنكداري الكترونيك در دستور كار این به همراهنك قرار گرفت.

وی به همراه اشاره به اهمیت این اقدام تصریح کرد: به همراه توجه به نقشه راه ۱۴۰۰ به همراهنك مركزي مبني بر حركت به سمت به همراهنكداري الكترونيك و ديجيتال به همراه هدف كاهش هزينه هاي توسعه فيزيكي شعب در شبكه به همراهنكي؛ به همراهنك شهر، توسعه پيشخوان هاي شهرنت و ساير خدمات الكترونيك را براي نخستين به همراهر در ايران در فضاهاي عمومي شهرها از جمله پارك ها، ميادين و فرودگاه ها،  توسعه كارت شهروندي، اتوبه همراهنک ها و … در سطح کشور آغاز کرد.

پورزندی تصریح کرد: در حال حاضر ۷۰ % از خدمات به همراهنكي ارائه شده در شعب، از طريق پيشخوان‌هاي شهرنت قابل ارائه هست که این اقدام به دلیل تسهیل در دسترسی به خدمات، رضایتمندی شهروندان را به همراه داشته هست. 

مدیر عامل به همراهنک شهر در ادامه افزود: در حال حاضر ۲۶۱ شعبه به همراهنك در ۶۲ شهر كشور ارائه خدمات مالي و به همراهنكي به مشتريان ارائه مي دهند، اما به همراه اتخاذ رويكرد به همراهنكداري الكترونيك و توسعه شهرنت ها به همراه همراهي و مساعدت هاي شهرداري ها اين خدمات به ۳۵۸ دستگاه پيشخوان شهرنت در ۱۸۰ شهر افزايش يافته هست .

پورزرندی رضایت و ارتقای سطح کیفی زندگی شهروندان را در اولویت فعالیت‌های به همراهنک شهر دانست و گفت: درآغاز شروع به فعاليت به همراهنك شهر در سال ۱۳۸۸، سهم منابع شهرداري ها ۹۰ % و منابع مردمي ۱۰ % بوده هست اما در حال حاضر سهم منابع شهرداري ها ۴% و منابع مردمي ۹۶ % هست که بخش مهمی از آن در تامين مالي شهرداري ها و پروژه هاي مرتبط از طريق جذب منابع مردمي در شعب اين به همراهنك حاصل شده هست.

منبع: روابط عمومی به همراهنک شهر

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم