براساس گشایش‌های صورت گرفته موضوع «حصر» قابل حل هست

۲۹ مهر ۱۳۹۶ qs ایرانی

اسماعیل دوستی که به عنوان نخستین فعال سیاسی پس از شش سال به همراه مهدی کروبی در حصر ملاقات کرده هست، دربه همراهره شرایط جسمی و رویکرد او نسبت به مسائل مختلف می‌گوید که آقای کروبی شاداب و سر و حال و در سلامت کامل هست و نسبت به آینده نظام و انقلاب امیدواری بسیاری دارد.

اسماعیل دوستی در گفت‌وگو به همراه ایسنا، به همراه اشاره به دیدار اخیر خود به همراه حجت الاسلام و المسلمین مهدی کروبی اظهار کرد: من برای سومین به همراهر در دوران حصر به دیدار آقای کروبی رفتم که دیدار اخیر حدود ۳ ساعت به طول انجامید.

وی به همراه بیان اینکه «به لطف خدا آقای کروبی در سلامت کامل بودند و حال‌شان بسیار عالی، خوشحال و سر و حال بود»، خاطر نشان کرد: پیش از این شش سال قبل به همراه آقای عبه همراهسی‌فرد در منزل سابق آقای کروبی به دیدار ایشان رفته بودم.

این عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: مدت‌ها بود که برای دیدار به همراه آقای کروبی به مراجع ذی‌صلاح درخوهست‌هایی داده بودم که خوشبختانه اخیرا از سوی شورای عالی امنیت ملی این اجازه صادر شد تا به همراه ایشان دیداری داشته به همراهشم. این دیدار نیز خیلی مفصل انجام شد و آقای کروبی امیدواری بسیاری نسبت به آینده نظام و انقلاب داشتند.

دوستی تصریح کرد: در این دیدار حامل هیچ پیامی از طرف فرد خاصی یا برای فرد خاصی نبوده‌ام.

این فعال سیاسی اصلاح طلب در پایان به همراه بیان اینکه «موضوع رفع حصر نیازمند تدابیری هست که نظام در حال اتخاذ آنههست»، اظهار کرد: به فعالان سیاسی داخل کشور توصیه می‌کنم که  دربه همراهره موضوع حصر خیلی هیجانی عمل نکنند؛ چرا که ان‌شاءالله براساس گشایش‌هایی که صورت گرفته، این موضوع قابل حل بوده و نظام نیز آرام آرام در حال اتخاذ  تدابیری در این زمینه هست. من به حل این موضوع بسیار امیدوار هستم.

به گزارش ایسنا، اسماعیل دوستی عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی سه شنبه ۱۸ مهر ۹۶  به عنوان نخستین فعال سیاسی پس از شش سال به همراه حجت الاسلام و المسلمین مهدی کروبی دبیر کل حزب اعتماد ملی و از محصوران سال ۸۸ دیدار کرد.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم