توضیح دانشگاه آزاد مشهد دربه همراهره تصویر جنجالی “حذف نام آیت الله هاشمی” (+عكس)

۲۰ مهر ۱۳۹۶ qs ایرانی

مدیرکل حوزه ریهست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی در خصوص پاک شدن برخی از حروف نام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از مجتمع فرهنگی این دانشگاه، گفت: دانشگاه هیچ دخالتی در پاک کردن نام ایشان نداشته هست و عکس منتشر شده در شبکه‌های مجازی یک شیطنت رسانه‌ای بوده هست .

 امیر خالقی در گفت‌وگو به همراه خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: طی روز گذشته عکسی در فضای مجازی منتشر شد که در آن دانشگاه ‌آزادمشهد را به حذف نام مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از ساختمان فرهنگی دانشگاه آزاد مشهد متهم کردند که این عکس تنها یک شیطنت رسانه‌ای بود و دانشگاه هیچ دخالتی در حذف نام ایشان نداشته هست. 

وی ادامه داد: دوشنبه شب برخی از حروف نام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که بر روی ساختمان فرهنگی دانشگاه آزاد مشهد نصب شده بود، جدا شده هست و فردای آن روز نیروهای خدماتی دانشگاه که در حال ترمیم چند کلمه به همراهقی مانده بودند و قصد داشتند برای حفظ حرمت نام ایشان به صورت موقت بنری را از حرفان مقام معظم رهبری در توصیف مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی نصب کنند که فردی به همراه عکس‌برداری از این لحظه موجی رسانه‌ای را علیه دانشگاه راه انداخته هست. 

مدیر کل حوزه ریهست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: دانشگاه هیچ دخالتی در افتادن این حروف نداشته هست.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم