رونمایی از قدرتمندترین شاسی بلند دنیا

۲۳ شهریور ۱۳۹۶ qs ایرانی

برابوس به عنوان یکی از تیونرهای مطرح آلمانی شناخته می شود که تاکنون محصولات مختلفی از مرسدس بنز را تیونینگ کرده هست. حال به تازگی این شرکت آلمانی تصمیم گرفت تا دستی روی شاسی بلند G کلاس کشیده و آن را به خودرو قدرتمند و سیاه پوش مخوف تبدیل نماید.

QS ایران: این مدل Brabus 900 “One Of Ten نام داشته و به همراه افزوده شدن پیشرانه ۶٫۳ لیتری ۱۲ سیلندر قدرت ۹۰۰ اسب بخاری به این مدل داده شده هست تا قدرت فراوانی از خود نشان دهد. ۰ تا ۱۰۰ مدل کمتر از ۳٫۹ ثانیه بوده و سقف سرعت آن نیز ۲۸۰ کیلومتربرساعتی بوده تا یکی از سریعترین شاسی بلندها به شمار رود.
به گزارش سرویس علم و فناوری QS ایران، برابوس تنها ۱۰ دستگاه ازBrabus 900 “One Of Ten تولید خواهد کرد که هریک ۶۶۶ هزار پوندی هستند و گران قیمت و خاص محسوب می شوند. طراحی اسپرت آن همانند دیگر مدل های برابوس بوده و شاهد بدنه و رینگ های کاملا مشکی هستیم که ظاهری مخوف و تهاجمی برای Brabus 900 “One Of Ten به وجود آورده هست.

برابوس می خواهد این شاسی بلند تنومند و پرتوان را در نمایشگاه فرانکفورت ۲۰۱۷ به نمایش گذاشته تا مشتریان از نزدیک به همراه آن رو به رو شده و در صورت تمایل خرید آن را انجام دهند.

به گفته شرکت آلمانی، Brabus 900 “One Of Ten یک مدل شاسی بلند خاص در میان دیگر برندها بوده که نه تنها اصالت خود را حفظ کرده، بلکه شخصیتی اسپرت داشته و می تواند در جاده ها و خیابه همراهن ها طوفانی به پا کند.

ارتفاع این مدل نیز در نسخه اصلی نیز از زمین بسیار بوده و در طراحی مخوف آن به همراه تریم مشکی رنگ تاثیر بسیاری داشته هست. برای کسب جزئیات بیشتر می توانید به وب سایت رسمی برابوس مراجعه کنید تا اطلاعات تکمیلی را بدست آورید.

Brabus 900 “One Of Ten احتمالا اواخر سال یا سال آینده به مشتریان تحویل داده می شود.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم