شعار علیه فردوسی‌ پور و موزاييك ٩٠٠ (عكس)

۲۳ دی ۱۳۹۶ qs ایرانی

هواداران تیم هستقلال در ابتدای مسابقه علیه عادل فردوسی‌پور شعار داده و نسبت به مجری و تهیه کننده برنامه نود موضع‌گیری کرد.

 پیش از شروع به همراهزی هستقلال و سایپا کمیته پیشکسوتان به همراهشگاه هستقلال از دو پیشکسوت این تیم به نام مسعود غفوری‌اصل و حمید ملک‌احمدی تقدیر به عمل آورد. پیش از این قرار بود علیرضا اکبرپور مورد تقدیر قرار بگیرد اما این پیشکسوت هستقلال اعلام کرد تا زمانی که مطالبه همراهتش را  دریافت نکند در این گونه مراسم به همراهشگاه شرکت نخواهد کرد  به همین علت ملک‌احمدی جایگزین اکبرپور شد.

* هواداران هستقلال به دلیل ۹۰۰ امتیازی  تیم‌شان در مجموعه ادواری لیگ برتر از طرح موزائیکی رونمایی کرده و هنگامی که آبی‌پوشان وارد زمین شدند این طرح را به نمایش گذاشتند.

* امید ابراهیمی در غیاب سیدمهدی رحمتی  وخسرو حیدری و همچنین پژمان منتظری به همراهزوبند کاپیتانی آبی‌پوشان را بر به همراهزو بسته هست.

* در به همراهزی گذشته پژمان منتظری وظیفه کاپیتانی هستقلال را بر عهده داشت.

* نیگوئل کولی مربی جدید تیم هستقلال که هنوز قراردادش را به همراه این به همراهشگاه به ثبت نرسانده امروز از روی سکوها و از جایگاه ویژه مسابقات آبی‌پوشان مقابل علی دایی به همراهزی را تماشا می‌کند.

* هنگامی که پرسپولیس موفق به زدن گل در دقایق پایانی به مشکی‌پوشان شد هواداران هستقلال از این اتفاق ناراحت شده و در واکنش به این حرکت تیم خودشان را تشویق کردند.

* حدود ۵۰ نفر از طرفداران سایپا از نزدیک مسابقه تیمشان مقابل هستقلال را تماشا می‌کنند.

 

* تماشاگران هستقلال در همان ابتدای مسابقه علیه عادل فردوسی‌پور موضع‌گیری کرده و شعارهایی را علیه مجری و تهیه کننده برنامه نود سر دادند. فردوسی‌پور هم اکنون به همراهزی هستقلال و سایپا را گزارش می‌کند.

فارس

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم