شیخ لطف الله دژکام امام جمعه شيراز شد

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ qs ایرانی

حجت‌الاسلام دژکام به نمایندگی ولی فقیه در هستان فارس منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به همراه صدور حکمی حجت الاسلام آقای حاج شیخ لطف الله دژکام را به عنوان نماینده ولی فقیه در هستان فارس و امام جمعه شیراز منصوب کردند.

متن حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی به این شرح هست:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب حجة الاسلام آقای حاج شیخ لطف الله دژکام دامت افاضاته

درپی درگذشت تأسفبه همراهر حجةالاسلام آقای ایمانی رحمةالله علیه جناب‌عالی را که بحمدالله مزین به علم و تقوا و آرهسته به روحیه مردمی و خدمتگزاری در موضوعات فرهنگی و اجتماعی می‌به همراهشید به امامت جمعه شیراز و نمایندگی خود در هستان فارس منصوب میکنم.

به خوبی آگاهید که شیراز یکی از پایگاههای برجسته‌ی فرهنگی کشور و نیز در بردارنده‌ یکی از حرمهای مطهر خاندان مکرم پیامبر صلوات الله علیهم هست. مردم فارس در آزمونهای بزرگ کشور، رشد فرهنگی و نیز ارادت قلبی و پایبندی عمیق خود به اهل بیت علیهم السلام را نشان داده‌اند. حوادث دوران مبه همراهرزات انقلاب و سالهای دفاع مقدس و چهره‌های نورانی شخصیتهای انقلابی و شهدای نام‌آور آن خطّه همچون شهید آیةالله دستغیب اعلی الله مقامه شاهد برجستگی ایمانی و عملی آن مردم عزیز هست. خدمت به این مردم افتخار بزرگی هست. توصیه مؤکد اینجانب ارتبه همراهط صمیمانه به همراه همه‌ی قشرهای مردم بویژه جوانان و ترویج اندیشه و عمل انقلابی هست. ارتبه همراهط به همراه علماء اعلام و حوزه‌ی علمیه و دانشگاهیان و اهالی فرهنگ و ادب توصیه‌ی دیگر اینجانب هست.

از خداوند متعال توفیق و هدایت و کمک الهی را برای جنابعالی مسألت میکنم.

والسلام علیکم و رحمةالله

سیّد علی خامنه‌ای

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم