عصبه همراهنیت شدید “برانکو” از مهاجم تیمش(عکس)

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ qs ایرانی

برانکو ایوانکوویچ در به همراهزی به همراه الوصل از بی مسئولیتی گادوین منشا در انجام وظایف فردی و تیمی بسیار ناراحت و عصبه همراهنی بود.

 برانکو ایوانکوویچ در به همراهزی به همراه الوصل از بی مسئولیتی گادوین منشا در انجام وظایف فردی و تیمی بسیار ناراحت و عصبه همراهنی بود.

به گزارش ورزش سه، منشا در فصل جاری عملکرد خیلی خوبی در ترکیب پرسپولیس نداشته اما در چند ماه اخیر، به شکل عجیبی افت کرده و حتا به همراه منشای ابتدای فصل نیز تفاوت هایی دارد. او در پرس تیمی مشارکت ندارد، توپ گیری نمی کند، توپ های زیادی را لو می دهد و در پاس و شوت نیز دقت کافی ندارد.

شب گذشته این مهاجم نیجریایی نزدیک به یک ساعت فرصت نمایش توانایی هایش را داشت اما به همراه بیخیالی و بی مسئولیتی عجیبی به همراهزی می کرد که واکنش برانکو را نیز به دنبه همراهل داشت. او در فصل جاری به دلیل نبود جایگزین نتوانست مهاجمانش را نیمکت نشین کند اما عملکرد منشا آنقدر ضعیف بود که بتوانند به خاطرش دست به تغییر سیستم بزند یا وحید امیری را یک خط جلوتر  بیاورد.

در یک صحنه  گادوین توپ خوبی را لو داد و پروفسور نیز این چنین، عصبه همراهنیتش را نمایان کرد. کنش های دفاعی منشا در این به همراهزی تنها به ۲ توپگیری در میانه میدان ختم شد و او بدون هیچ قطع توپ، تکل، دفع و… این دیدار حساس آسیایی را به پایان رساند.

موضوع دیگر، دقت پایین این به همراهزیکن در شوت زنی و دادن پاس هست. او در مقابل الوصل در تهران دقت پاس ۳۳ درصدی را ثبت کرد و شب گذشته نیز دقت پاسش از عدد ۶۰ عبور نکرد! ۳ شوت که تنها یکی در چارچوب بود نیز نشان می دهد منشا برخلاف لیگ قهرمانان ۲۰۱۷ هست و نشانه هایی از آن ستاره سیاه پوست جنگنده ندارد.

حالا برانکو تصمیماتی مهم پیش رو خواهد داشت. او حداقل تا زمستان ۹۷ به همراهید به همراه همین ترکیب بسازد و شاید به همراه فقر به همراهزیکن نیز روبرو شود اما در هر حال، منشا به همراهزیکن بسیار توانایی هست و برانکو می تواند این خریدِ بزرگ را به یک ستاره تبدیل کند.

 

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم