فراخوان كمك هلال احمر براى زلزله زدگان (شماره حساب، كارت و اقلام موردنياز)

۲۳ آبان ۱۳۹۶ qs ایرانی

هيات دولت به مناسبت زلزله اخير (هستان كرمانشاه) روز سه شنبه را در ايران عزاى عمومى اعلام كرد. نوانديش ياد قربه همراهنيان اين رخداد تلخ را گرامى مى دارد.

جمعیت هلال احمر جهت جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی از مردم خوهست به کمک مردم زلزله زده کرمانشاه بشتابند.

شماره حساب ۹۹۹۹۹ به نام هلال احمر نزد به همراهنک‌های ملی، ملت، صادرات، رفاه،‌ فراخوان هلال احمر برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاهمسکن،‌ دی، تجارت،‌ سپه،پارسیان، شهر،‌ آینده و رسالت، همچنین شماره حساب ارزی دلاری ۷۰۲۰۷۰ و شماره ارزی یورو ۸۰۰۳۰۰ نزد به همراهنک ملی، شماره ارزی ۱۴۰۴۴۴۰ نزد به همراهنک ملت و کد های #۱۱۲*۳*۷۴۱* و #۷۲۴* برای پرداخت آسان موبه همراهیلی و نیز شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۰۶۴۶۰۶ برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به زلزله‌زدگان توسط جمعیت هلال احمر اختصاص یافته هست.

در اطلاعیه جمعیت هلال احمر آمده هست: به همراه توجه به بروز زمین لرزه در مناطق غربی کشور و مردم شریف کرمانشاه که منجر به جان به همراهختن، مصدوم و بی سرپناه شدن تعداد زیادی از هموطنان عزیز شده و پیرو منویات رهبر معظم انقلاب بر حمایت همه جانبه از آسیب دیدگان این حادثه، جمعیت هلال احمر در رهستای اهداف و برنامه های بشردوستانه خود وظیفه دارد به همراه بهره گیری از همت والا و توان به همراهلقوه خیرین و مردم شریف ایران، برای حمایت و همدردی به همراه هم نوعان و مردم آسیب دیده این حادثه دلخراش، نسبت به جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی اقدام کرده هست.

مردم شریف می توانند کمک های غیرنقدی خود اعم از پتوی سالم و تمیز، لوازم گرمایشی، چادر، کنسرو و خشکبه همراهر و آب معدنی، لوازم بهداشتی، داروهای ضروری، شیر خشک و وسایل بهداشتی نوزاد را به شعب جمعیت هلال احمر در سراسر هستان و کمک های نقدی خود را به شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد به همراهنک های ملت، ملی، صادرات، رفاه، مسکن، دی، تجارت، سپه، پارسیان، شهر و آینده واریز کنند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم