مسی و رونالدو را در مسکو می کشیم! (عکس)

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ qs ایرانی

گروه تروریستی داعش، در آستانه شروع جام جهانی روسیه، رونالدو و مسی را تهدید کرد که آنها را به قتل خواهد رساند.

گروه تروریستی داعش، در آستانه شروع جام جهانی روسیه، رونالدو و مسی را تهدید کرد که آنها را به قتل خواهد رساند.

به گزارش ورزش سه، داعش که پیشتر به همراهزیکنان فوتبه همراهل و ورزشگاه‌ها را تهدید به عملیات تروریستی کرده بود، به همراهر دیگر در آستانه جام جهانی، تهدید جدیدی را رسانه ای کرد.

 

 

 

 

تصاویر منتشر شده دو سربه همراهز این گروهک، مسی و رونالدو را روی زمین خوابه همراهنده و در حال بریدن سر آنها هستند. در توضیح این عکس، داعش نوشته: “زمین را به همراه خون شما پر خواهیم کرد”.

در طول چند سال اخیر، این گروهک تروریستی، عکس‌های متعددی در تهدید این دو ستاره فوتبه همراهل منتشر کرده هست. درماه مارس، داعش عکسی فتوشاپ شده از مسی منتشر کرد که پشت میله‌های زندان گوانتانامو به همراه لبه همراهس اسارت قرار گرفته هست.

در ماه اکتبر نیز تصویری توسط داعش منتشر شده بود که یک سربه همراهز این گروه، به همراه بمبی که کنارش قرار گرفته، نگاهی به یکی از ورزشگاه‌های روسیه دارد. جام جهانی روسیه در ۱۱ شهر روسیه برگزار خواهد شد و فینال رقابت ها، در ورزشگاه لوژنیکی مسکو انجام خواهد شد.

صد‌ها هزار هوادار فوتبه همراهل از سرتاسر جهان برای تماشای رقابت‌ها به روسیه سفر خواهند کرد و اکثرا در مسکو و سن پترزبورگ سکونت خواهند داشت. سن پترزبورگ دومین شهر بزرگ روسیه هست که یکی از حملات تروریستی داعش که منجر به کشته شدن ۱۴ نفر شد، در این شهر انجام شد. این حمله به همراه پاسخ روس‌ها همراه شد و آنها پس از آن، مواضع داعش را در سوریه بمبه همراهران کردند. هزاران روس برای پیوستن به داعش به خاورمیانه سفر کردند و حدود ۲۴۰۰ نفر تنها از مسکو به داعش پیوستند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم