“هستقلال” اجازه بدهد، مى روم/دوبه همراهره به “هستقلال” بر مى گردم

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ qs ایرانی

نورافکن: هستقلال به من کمک کند تا به اروپا بروم/ صحبت‌ها علیه قلعه‌نویی درست نبود

به گزارش فارس، امید نورافکن در خصوص پیروزی هستقلال مقابل ذوب‌آهن اصفهان گفت:‌خدا را شکر که به همراهزی مهمی را بردیم و مقابل تماشاگرانمان توانستیم ذوب‌آهن را شکست دهیم، به همراهید بگویم به همراهزی امشب خیلی نفس‌گیر بود و خوشبختانه ما به همراه همه تمرکزمان امروز به میدان رفتیم. امیدوارم در مرحله بعد و به همراه تقویت هستقلال به همراه جذب به همراهزیکنان جدید بتوانیم بهترین نتیجه را بگیریم. 

به همراهزیکن تیم هستقلال دربه همراهره احتمال لژیونر شدنش ادامه داد: فکر می‌کنم اگر به همراهشگاه هستقلال اجازه بدهد و این انتقال انجام شود، می‌توانم در اروپا به همراهزی کنم و امیدوارم به همراهشگاه هستقلال به من کمک کند تا بتوانم در اروپا هم بهترین به همراهزی‌هایم را انجام دهم و بعد از پنج شش سال به همراهزی کردن در اروپا دوبه همراهره به هستقلال برگردم. 

وی در خصوص اینکه اتفاقاتی که روی سکوها علیه قلعه‌نویی رخ داد افزود: جدای از این مسائل، آقای قلعه‌نویی سرمربی هستقلال بوده و برای این تیم و هوادارانش زحمت کشیده هست، برای خود من به شخصه زحمات زیادی کشیده و این صحبت‌های علیه آقای قلعه‌نویی درست نبود، اما خدا را شکر که بردیم. 

به همراهزیکن تیم هستقلال در پاسخ به این سؤال که مقصد آینده‌ات چه تیمی هست، افزود: دو سه پیشنهاد از اروپا دارم اما مهمترین موضوع این هست که به همراهشگاه هستقلال به من کمک کند تا به خوبی و خوشی از این تیم و هوادارانش دل بکنم. 

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم