“هیچ کسی را نمی‌شود، دائمی تایید کرد”

۲۸ فروردین ۱۳۹۷ qs ایرانی

آیت‌الله مصبه همراهح گفت برای انجام هرکاری به همراهید حجت داشته به همراهشیم و هیچ کسی را نمی‌شود، دائمی تایید کرد. ممکن هست در یک زمانی یک فردی خوب به همراهشد اما در زمان دیگری قابل تایید نبه همراهشد

حرفگوی جبهه پایداری انقلاب اسلامی جزئیات دیدار تشکل متبوعش به همراه آیت‌الله مصبه همراهح یزدی را تشریح کرد.

مجید متقی‌فر حرفگوی جبهه پایداری انقلاب اسلامی در گفت‌وگو به همراه به همراهشگاه خبرنگاران، به همراه اشاره به برگزاری دیدار اعضای تشکل متبوعش به همراه آیت الله مصبه همراهح یزدی، اظهار کرد: این دیدار به مناسبت عید مبعث برگزار شد و آیت‌الله مصبه همراهح توصیه هایی به ما کردند.

وی ادامه داد: وی تاکید داشت، همواره به همراهید توجه داشته به همراهشیم که فرد فرد ما چه در حرکت گروهی و چه در حرکت فردی در حال آزمایش هستیم اگر برای رضای خداوند کار کردیم خوشا به حالمان و اگر در تصمیمات از هوای نفس پیروی کنیم وای بر حالمان.

حرفگوی جبهه پایداری انقلاب اسلامی افزود: همچنین آیت الله مصبه همراهح اشاره کرد که در انجام وظیفه دو مشکل اساسی یعنی تشخیص صحیح وظیفه و عمل نکردن به وظیفه به دلیل نفس پرستی وجود دارد.

متقی‌فر تصریح کرد: وی معتقد بود تشخیص درست وظیفه فقط به همراه توجه به فرامین امام راحل و مقام معظم رهبری امکان پذیر هست. برای اینکه در تشخیص وظیفه اشتبه همراهه پیش نیاید به همراهید به حرف ولی امر یعنی مقام معظم رهبری توجه کنیم.

وی گفت: آیت‌الله مصبه همراهح گفت برای انجام هرکاری به همراهید حجت داشته به همراهشیم و هیچ کسی را نمی‌شود، دائمی تایید کرد. ممکن هست در یک زمانی یک فردی خوب به همراهشد اما در زمان دیگری قابل تایید نبه همراهشد.

حرفگوی جبهه پایداری انقلاب اسلامی به همراه بیان اینکه در ادامه این نشست حجت‌الاسلام و المسلمین آقا تهرانی گزارشی از فعالیت‌های جبهه داد، افزود: وی اعلام کرد ارتبه همراهطات جبهه پایداری به همراه هستان‌ها تقویت شده هست.

متقی‌فر به همراه بیان اینکه جبهه پایداری سلسله همایش‌هایی برگزار می‌کند، گفت: در اسفند سال گذشته هم همایشی در تهران برگزار کردیم اما جزئیات آن رسانه‌ای نشد.

وی در پایان از احتمال برگزاری همایش سراسری جبهه پایداری قبل از ماه مبه همراهرک رمضان خبر داد.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم