واكنش همسر عادل غلامى به حواشى اخير

۲۲ مرداد ۱۳۹۶ qs ایرانی

سميرا نايبي و گذران روزهاي سخت در زندگي مشتركش به همراه عادل غلامي. عادل بعد از حذفش روزه سكوت گرفته و حرفي نمي‌زند. شايد اگر فرداروزي كه به همراه موسوي درگير شد به فدراسيون نمي‌رفت و خودش را خالي نمي‌كرد حالا اوضاع از اين بدتر بود. به قول همسرش: «عادل همه چيز را توي خودش مي‌ريزد. زياد دربه همراهره اتفاقي كه افتاده حرفي نمي‌زند و طوري وانمود مي‌كند كه همه چيز خوب هست اما من كه مي‌دانم اين‌طور نيست. من مي‌دانم چه در سرش مي‌گذرد. به همراه اين حال فقط مي‌گويم اين تنبيه اصلاً عادلانه نبود.» نايبي البته براي اين اتفاق كمي هم خودش را مقصر مي‌داند. چراكه عادل مي‌خوهسته در ليگ جهاني خداحافظي كند اما به همراه اصرار همسر منصرف مي‌شود. شايد اگر اين اصرارها نبود… به همراه اين حال غلامي منتظر هست.

به گزارش خبرورزشی،منتظر اينكه در روزهاي آينده اتفاقات خوبي بيفتد و بتواند يك به همراهر ديگر لبه همراهس سربه همراهزي ايران در تيم ملي را بپوشد.

* اين روزها، به همراه حذف عادل از اردوي تيم ملي، سخت‌ترين روزهاي زندگي او محسوب مي‌شود.

به همراهلاخره به همراهزي هر ورزشكاري در تيم ملي شروع و پاياني دارد اما مهم پايان قصه به همراهزي هست. فعلاً كه خدا براي عادل اين‌طور خوهسته. من هم هميشه خيلي به حكمت خدا اعتقاد دارم. حتماً صلاح عادل هست كه در دو تورنمنت انتخابي قهرماني جهان و جام قهرمانان جهان نبه همراهشد. من راضي‌ام به رضاي خدا.

* حالا عادل به همراه اين قضيه كنار آمده؟

عادل اصلاً ناراحتي‌‌اش را بروز نمي‌دهد، هميشه در خودش مي‌ريزد. سكوتش خيلي مرا اذيت مي‌كند. طوري رفتار مي‌كند كه ظاهراً به همراه اين قضيه كنار آمده. او به همراه حفظ ظاهر وانمود مي‌كند OK هست و اتفاقي نيفتاده اما من از ته چهره‌‌اش مي‌خوانم اين‌طور نيست. من در سالن نبودم و نمي‌دانم چه اتفاقي در تمرين افتاد اما مي‌دانم براي كسي كه هميشه آرام هست، حذف از تيم ملي تنبيه بي‌رحمانه‌اي هست.

* درست هست كه قرار بود او امسال از تيم ملي خداحافظي كند؟

عادل مي‌خوهست بعد از ليگ جهاني خداحافظي كند اما بعد قرار شد بماند تا بداند سرمربي از او چه مي‌خواهد. به همراه من هم كه صحبت كرد به او گفتم در مسابقات انتخابي قهرماني جهان اردبيل خداحافظي كند. حالا به همراه اين اتفاق خودم را مقصر مي‌دانم. چون تصميمش جدي بود و سنجيده بود كه مي‌خوهست در ليگ جهاني خداحافظي كند اما من گفتم به همراه پايان فصل مسابقات تيم ملي خداحافظي كند. به همراه اين اتفاق خودم را مقصر مي‌دانم و مدام خودم را سرزنش مي‌كنم.

* خيلي زود هم از ايگور كولاكوويچ عذرخواهي كرد نه؟

فرداي همان روز به فدراسيون رفت و به همراهبت كارش نه براي اينكه دوبه همراهره به تيم ملي برگردد، عذرخواهي كرد. به كولاكوويچ هم گفته بود به همراهبت كارم و شرايطي كه به وجود آمد، عذرخواهي مي‌كنم.

* عادل غلامي جزو به همراهزيكنان محبوب سرمربي تيم ملي هست، چطور او تصميمش را عوض نكرد؟

عادل براي برگشت به اردوي تيم ملي صحبت نكرد و فقط به همراهبت كارش عذرخواهي كرد. اتفاقاً كولاكوويچ هم به همراهبت عذرخواهي عادل خوشحال شده بود اما به او گفته بود هر مربي خط قرمزي دارد و در آوردن پيراهن تيم ملي و ترك تمرين هم خط قرمز او محسوب مي‌شود و نمي‌تواند از آن بگذرد.

* اين اتفاق به همراهزتاب زيادي در فضاي مجازي داشت. كامنت هواداران چه چيزي را ثابت كرد؟

همه به خاطر زحمت ۱۲-۱۳ ساله عادل لطف داشتند. به همراه همه اين تفاسير، تصميم آخر، تصميم سرمربي هست. همه هواداران در اينستا ما را خجالت‌زده كردند. كنار گذاشتن عادل خيلي تلخ بود اما حس خوشايند دهستان اين بود كه به همراهزي عادل ديده شد، چراكه در اختيار تيم بود. اين حس خوبي بود.

* خيلي‌ها بعداز اين تصميم سرمربي، امير خوش‌خبر سرپرست تيم ملي را متهم به كم‌كاري كردند كه حمايت لازم را از عادل نكرده هست. درست هست؟

اين‌طور نيست. سرپرست تيم ملي هميشه حقانيتش ثابت شده. او همه تلاشش را كرد اما نشد. خوش‌خبر، عادل را هم مثل بقيه ملي‌پوشان دوست دارد. اين‌طور كه كولاكوويچ گفته پيراهن تيم ملي خط قرمز هست. شايد عادل اشتبه همراهه ديگري مرتكب مي‌شد به همراه عذرخواهي برمي‌گشت اما دربه همراهره اين قضيه يك كلام بود. هميشه دربه همراهره خوش‌خبر اين حرف‌ها بود اما آنهايي كه به همراه او كار كرده‌اند مي‌دانند چه زحماتي براي تيم ملي كشيده هست. اينكه نظر كولاكوويچ مي‌توانست برگردد يا نه را نمي‌دانم، سرپرست تيم ملي همه تلاشش را كرد تا عادل برگردد اما سرمربي به همراهيد مي‌گفت عادل برگردد. در واقع عادل آيينه عبرت بقيه شد.

* فكر مي‌كردي اسمش در ليست ۲۰ نفره تيم ملي براي جام قهرمانان دنيا هم نبه همراهشد؟

من هم مثل خيلي‌ها فكر مي‌كردم تنبيه عادل تنها براي اردبيل به همراهشد و براي رقابت‌هاي بين قاره‌اي در ژاپن دوبه همراهره دعوت شود اما اشتبه همراهه كردم.

* يعني اين پايان تلخ حضور عادل غلامي در تيم ملي واليبه همراهل هست يا اينكه منتظر مي‌ماند سال آينده دعوت شود؟

نمي‌دانم تيم ملي به همراه اين اتفاق براي عادل تمام شده يا نه. كولاكوويچ در مصاحبه‌اي گفته بود عادل شجاعانه عذرخواهي كرد اما آينده براي او مبهم هست. نمي‌دانم اگر فردايي به همراهشد دير هست يا نه؟ در واقع براي من هم آينده عادل در تيم ملي مبهم هست. اصلاً نمي‌دانم سال آينده چه مي‌شود. هر وقت قرار به همراهشد دعوت شود، شك نكنيد دوست دارد سربه همراهز تيم ملي به همراهشد، آماده هست اما نمي‌داند.

* آريو از نديدن پدرش در تيم ملي تعجب نمي‌كند؟

آريو تازه واليبه همراهل را متوجه مي‌شود. او وقتي به همراهزي قطر به همراه كره را از تلويزيون تماشا مي‌كرد، شعار مي‌داد: «ايران- ايران، عادل گل زد» هرچه مي‌گفتيم به همراهبه همراه در تيم نيست، قبول نمي‌كرد. 

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم